O nás

Administrativní budova B22 se nachází v areálu bývalého podniku Svit na ulici J.A.Bati č.p. 5520 ve Zlíně, na pozemku o celkové výměře cca 2000m2. Výměra obestavěného prostoru budovy činí 19 650m3.
Budova se nachází přímo naproti budově č. 21, která je sídlem Krajského úřadu a Finančního úřadu Zlínského kraje.

Jedná se o třípodlažžní objekt, nosnou konstrukci tvoří žželezobetonový skelet montovaný z tyčových prvkù o modulu 6,15m x 6,15m. Budova sloužžila jako výrobní (1.NP) a administrativní (2. a 3.NP) objekt. Po privatizaci byly výrobní prostory zrušeny a objekt byl celkově zrekonstruován na kancelářské a obchodní prostory. Byla provedena kompletní výměna topného systému, parní vytápění bylo nahrazeno teplovodním vč. nové výměníkové stanice. Byla opravena fasáda, zřízen nový střešní plášť a zbudována dvě venkovní ocelová úniková schodiště.
Ve všech podlažžích byly nahrazeny dřevěné příčky sádrokartonovými, stropy opatřeny podhledy, vyměněny byly podlahové krytiny a budova byla opatřena zabezpečovacím a kamerovým systémem. Stávající nákladní výtah byl nahrazen novým osobním výtahem umožžňujícím bezbariérový přístup. V celé budově byla provedena výměna původních oken za hliníková s ditermálním zasklením. Po dokončení výměny oken bylo provedeno zateplení celé fasády budovy a střešního pláště.

Při jižžní a západní straně budovy je zřízeno parkoviště pro 20 osobních aut.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.